Dodany: 2011-11-30 13:18:48

 

Jaką rolę pełni architekt w procesie budowy domuTak naprawdę rola architekta w procesie budowy domu jest niemalże niezbędna, ponieważ to właśnie architekci olsztyn mogą zaprojektować nasz dom a następnie dokonywać wszelkich zleconych przez nas zmian w projekcie.

 

Oczywiście projekt, jaki kupimy od biura architekci olsztyn może być zrealizowany przez wykonawców niezwiązanych z tym biurem. Oznacza to, że możemy sami dobrać ekipę budowlaną. Jednakże wszelkie zmiany w projekcie w aspekcie prawnym i formalnym muszą być konsultowane ze specjalistami z firmy, jaką jest biuro architekci olsztyn. Jedynie architekt zna projekt od podszewki, jest jego autorem i ma prawo sprzedać ten sam projekt komuś innemu, jeśli nie podkreślimy w umowie, że projekt jest przygotowany na nasze indywidualne zamówienie i nie zezwalamy na jego przetwarzanie, kopiowanie i sprzedawanie. Jednak taka decyzja wiąże się z tym, że nasz projekt będzie o wiele droższy.

 

Architekt może na nasze zlecenie czuwać nad prawidłowym przebiegiem budowy domu, a następnie może zaaranżować wnętrza według odrębnego projektu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jaką rolę pełni architekt w procesie budowy domu
Nick: