Dodany: 2010-10-12 14:04:28

Kiedy potrzebne biuro architektoniczneCoraz więcej osób, które chcą wybudować własny dom korzysta z usług biur architektonicznych. Być może jest to związane z przekonaniem, że architekt szczecin nie tylko pomoże wybrać projekt, ale wprowadzi do niego wszelkie zmiany i poprawki.

 

Bardzo często architekt szczecin,  przedstawiając gotowy projekt z katalogu danego biura architektonicznego zaznacza już przy pierwszym spotkaniu, że decydując się na wybór tego projektu, dodatkowo, niejako gratis inwestor otrzyma wprowadzenie poprawek oraz adaptację zmienionego projektu. Warto również wiedzieć, że to właśnie architekt szczecin zajmuje się adaptacją, dlatego takie rozwiązanie jest bardzo korzystne. Mimo tego, trzeba pamiętać, że w gotowych projektach oferowanych przez biura architektoniczne można dokonywać jedynie niewielkich zmian, w zależności od potrzeb inwestora.

 

Poprawić można rozmieszczenie okien, układ ścian wewnętrznych i rozmieszczenie drzwi. Jednak nie ma możliwości zmiany układu pokoi czy ich wymiarów. Takie rozwiązania wchodzą w grę w przypadku projektów indywidualnych, które są droższe, powstają dłużej, ale za to są maksymalnie dostosowane do potrzeb inwestora z kształtem bryły domu włącznie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kiedy potrzebne biuro architektoniczne
Nick: