Dodany: 2011-11-30 13:22:45

 

Czym jest adaptacja projektuAdaptacja projektu ma miejsce wtedy, kiedy przykładowo spodobał nam się projekt zamieszczony w katalogu firmy architekci olsztyn, ale chcielibyśmy zmienić usytuowanie ścianek działowych lub zamiast jednej łazienki zrobić dwie łazienki.

 

Adaptujemy projekt do naszych potrzeb, jeśli nie spełnia on do końca naszych wymagań, zazwyczaj technicznych. Oczywiście architekci olsztyn oferują nam pomoc w pełnej adaptacji projektu według naszych konkretnych wskazówek. Taka adaptacja wiąże się z odpowiednią, dodatkową kwotą, wyższą aniżeli mielibyśmy kupić projekt od firmy architekci olsztyn bez jakichkolwiek zmian. Na nasze zlecenie architekt dokonuje wszelkich poprawek w gotowym już projekcie budynku mieszkalnego, garażu albo też budynku, który jest zaprojektowany w postaci domu, a chcielibyśmy urządzić tam biura swojej firmy i po prostu musimy zmienić przeznaczenie zaprojektowanego budynku.

 

Najczęściej ludzie zlecają architektom adaptację gotowych projektów z racji ich innego przeznaczenia. Procentowo mniej osób zgłasza potrzebę zmiany położenia poszczególnych pomieszczeń w budynku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest adaptacja projektu
Nick: