Dodany: 2011-11-30 13:53:45

 

Architekt urbanistaArchitekt urbanista to przede wszystkim osoba, która zajmuje się projektowaniem terenów miejskich w postaci zazwyczaj dużych obiektów architektonicznych. Z kolei architekt ruralista zajmuje się terenami wiejskimi i ich zagospodarowaniem architektonicznym.

 

Specjalizacja architekta urbanisty daje wiele możliwości i perspektyw, z których korzystają oczywiście architekci olsztyn. Nie bez powodu architekci olsztyn stworzyli wiele interesujących i oryginalnych projektów na terenie miast nie tylko w całym kraju, ale też na świecie. Ponadto architekci olsztyn nadzorowali proces ich budowy i powstawania a także dbali o realizację wszystkich szczegółów swoich projektów architektonicznych.

 

Architekci zajmujący się urbanistyką mają możliwość współtworzenia nie tylko hali sportowych, kompleksów basenowych, hoteli, centrów i galerii handlowych, ale także parków, ogrodów zoologicznych oraz ulic. Urbaniści zajmują się zagospodarowaniem przestrzennym całych miast i terenów miejskich, często także terenów podmiejskich..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Architekt urbanista
Nick: