Dodany: 2010-10-12 14:25:39

Mała architekturaArchitekt szczecin to wbrew przekonaniom nie tylko projektant budynków. Najczęściej architekt szczecin łączą różne dziedziny działalności, kładąc jednak różny nacisk na poszczególne funkcje.

 

I tak architekt szczecin może być urbanistą projektującym miasta, ruralistą, który zajmuje się zagospodarowaniem terenów i wiejskich, architektem krajobrazu, który najczęściej zajmuje się ogrodami i parkami oraz architektem wnętrz budynków i samych pomieszczeń. Architekt szczecin, który zajmuje się projektowaniem różnych form krajobrazu zajmuje się również projektowaniem małej architektury.

 

Są to wszelkiego rodzaju ławki, kosze na śmieci, altanki, grille murowane, metalowe, ruszty, oczka wodne, żywopłoty, mostki czy tarasy. Architekt krajobrazu ustala najlepsze rozmieszczenie tych różnych form i dodatkowo zajmuje się nasadzeniem drzew, odpowiednich krzewów, rabat z kwiatami i trawy. Architekt krajobrazu projektuje wszelkie oczka wona oraz ścieżki, określa ich trasę, przebieg oraz materiały, z których mają być wykonane. Swoje projekty musi tworzyć na podstawie działki, którą ma zaprojektować i już istniejącej tam zieleni. Często w takich przypadkach architekt krajobrazu musi również brać pod uwagę konieczność wycięcia istniejących drzew lub krzewów na terenie działki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mała architektura
Nick: